Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set kuzhine Triple Hamarat

Kodi i produktit: 
PM_4MWEO8U4

8.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit

Mosha e përdorimit 3+ vjet

Lejon fëmijët të argëtohen me enët e kuzhinës

Përmirëson bashkëpunimin dhe ndarjen midis fëmijëve

Komplet kuzhine 26 cope

Pamja me stil dhe dizajni ergonomik

Lëndë e parë e përshtatshme për shëndetin e fëmijëve pa substanca kancerogjene

Përmasat e produktit të paketuar: Gjerësi: 18 L: 30,50 H: 35,50 Cm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pilsan

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Set kuzhine Triple Hamarat”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit