, , ,

Set me burgia hekuri 3,4,5,6,8 mm- 10 copë

Disponueshmëria:

Ka stok


9.00 

Ka stok

Krahasoni

Set i bugiav GRAPHITE për metal dhe beton, me diametër nga 3.0 deri 8.0 mm, është ideal si një pajisje shtesë për çdo burmashin ose aku. Kutia kompakte ju lejon të vendosni komplet në një kuti, kabinet ose qese mjetesh.

Për metalet HSS 3, 4, 5, 6, 8 mm,

Për beton 3, 4, 5, 6, 8 mm

SKU: PM_U41VHY13 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Set me burgia hekuri 3,4,5,6,8 mm- 10 copë”

Nuk ka ende komente.