, ,

Set me imbulsa 13 copë 1.5-10mm

Disponueshmëria:

Ka stok


8.00 

Ka stok

Krahasoni

Set çelësash TOPEX 1.5-10 mm, 13 copë. Për rezistencë ndaj korrozionit, çelësat janë bërë prej çeliku vanadium kromi, i cili garanton një jetë të gjatë shërbimi. Seti është kompletuar me një dorezë plastike që ju lejon të aplikoni më shumë forcë. Kutia plastike ndihmon në organizimin e ruajtjes dhe bartjes së përshtatshme.

SKU: PM_6OE3ZSG6 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Set me imbulsa 13 copë 1.5-10mm”

Nuk ka ende komente.