-20%
, , , , , , ,

Set Orë dore Bigotti BG.1.10108-1 dhe Parfum Calvin Klein One Shock for her 100ml

Disponueshmëria:

Ka stok


59.99  74.99 

Ka stok

Krahasoni

Orë elegante për femra nga marka Bigotti, e punuar nga çeliku cilësor që shkëlqen dhe tunxhi. Korniza ka formë rrethore dhe rripat janë bërë në dizajn milanez, ndërsa pjesa e brendshme në ngjyrë metalike është dekoruar me indekse dhe akrepa minimaliste. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve të ujit deri në 3 BAR dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Madhësia e kornizës: 34 mm.

Një nga aromat më të suksesshme nga Calvin Klein është CK One, aroma unisex agrume e vitit 1994. CK One Shock është një surprizë për të gjithë adhuruesit e linjës CK One. Nuk është një edicion unisex, por dy kompozime të veçanta orientale: CK One Shock For Her dhe CK One Shock For Him. CK One Shock For Her është një aromë e pasur orientale – lulesh me notat e sipërme të lule pasionit, bozhure rozë dhe lulekuqe. Zemra e saj është e përbërë nga jasemini femëror, narcisi, manaferra dhe kakao e errët. Baza përbëhet nga qelibar, vanilje, myshku dhe paçuli.