Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Set orë dore Bigotti për meshkuj dhe femra

Kodi i produktit: 
PM_XLB71FL1

80.00 

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Edhe pak ditë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe të gjithë po mendojmë se çfarë dhuratash do të bëjmë, për të bërë të lumtur njerëzit tanë të dashur. Me ofertën e setit të orës Bigotti dhurata juaj do bëhet përfekte!

Ky set përmban një orë për femra dhe një për meshkuj nga marka e njohur Bigotti.

Ora elegante nga marka Bigotti BG.1.10252-2 është dizajnuar për gjininë femrore, punuar nga materiali cilësor i çelikut inox. Posedon ekran me sipërfaqe të brendshme të kaltë të errët ku dallohen lehtësisht indekset, akrepat si dhe treguesi i datës. Punon me mekanizëm të modelit Quartz, i dizajnuar në atë mënyrë që bateria të ketë jetëgjatësi më të madhe. Xhami është siguruar nga një shtresë e materialit të safirit, gjë që e mbron orën nga gërvishtjet.

Ora luksoze nga marka e njohur Bigotti BG.1.10252-5 është dizajnuar për meshkuj, me kornizë të punuar nga materiali cilësor i tunxhit, ndërsa rripat janë punuar nga materiali i çelikut inox.  Punon me mekanizëm të modelit Quartz, i dizajnuar në atë mënyrë që bateria të ketë jetëgjatësi më të madhe. Xhami mineral dhe rezistencë ndaj spërkatjeve.

 

 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit