Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Set Parfum Just Jack & serum për fytyrë & gjalpë për trup Catrice Disney Classics

Kodi i produktit: 
PM_9ZS2W8OL

24.00 

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Edhe pak ditë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe të gjithë po mendojmë se çfarë dhuratash do të bëjmë, për të bërë të lumtur njerëzit tanë të dashur. Me ofertën e Set Parfum Just Jack Santal Bloom 100ml, serum për fytyrë Hyaluronic Acid Catrice Disney 30ml dhe Gjalpë për trup Catrice Disney Classics Marie, 150 ml dhurata juaj do bëhet përfekte!

  Parfum për femra Just Jack Santal Bloom, 100 ml.

  Ky lloj është i dyti për nga koncentrimi i ekstraktit (rreth 15% deri në 20%) dhe që zgjat prej 4 deri në 5 orë. Në përgjithësi janë më të lirë se sa “Parfumat” dhe për shkak të përmbajtjes më të madhe të alkoolit është shumë i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

  Serum fytyrë me acid hialuronik Lady nga koleksioni Disney Classics nga Catrice që hidraton dhe i jep shkëlqim fytyrës.
  Tekstura e saj hidratuese është e pasuruar me acid hialuronik dhe ka një efekt ushqyes, për një shkëlqim rrezatues.
  Serumi Lady përmban gjithashtu ujë me lule portokalli.
  Përfshijeni këtë serum ushqyes në rutinën tuaj të kujdesit: Pasi të keni pastruar fytyrën, thjesht aplikoni disa pika të serumit në fytyrë, qafë dhe masazhoni butësisht në lëkurë derisa të përthithet.

  Ushqen lëkurën tuaj, siguron hidratimin e nevojshëm dhe e lë lëkurën të lëmuar në prekje.
  Gjalpi i trupit Catrice Disney Classics Lady do t'ju përkëdhelë dhe do të kujdeset për lëkurën e të gjithë trupit tuaj.
  Përdoreni atë pasi të keni bërë dush ose banjë dhe kthejeni rutinën tuaj të përditshme në një përvojë të mrekullueshme.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  ,

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit