Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set për bebe: shishe, meme dhe brushë

Kodi i produktit: 
PM_ORY219WG

13.60 

(-15%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

PP Shishe e gjerë me meme ushqyese, në kuti, 300 ml
Për shkak të gjerësisë, mbushen dhe pastrohen lehtë, gjithashtu forma e saj përshtatet shumë mirë me dorën gjatë ushqyerjes.

Meme qetesuese - Silikon, standard, unisize (2cp)

Super brushë për shishe & meme, me brushë për meme brenda dorëzes, 1 copë
E përshtatshme për të gjitha shishet standarde, me grykëtë gjerë.
Furça siguron pastrim të plotë dhe heqjen e plotë të mbetjeve të ushqimit

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit