Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Set Tastiere dhe Maus A4tech FG1010, gri

Kodi i produktit: 
PM_733W817U

18.90 

(-52%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një set i fuqishëm i tastierës dhe mausit wireless, i cili është i përshtatshëm jo vetëm për punë në zyrë, por edhe për lojëra të rastësishme. Tastiera krenohet me një sërë funksionesh të avancuara - për shembull, 12 butona multimedialë, një membranë silikoni elastike për shtypje të rehatshme, mbrojtje të sofistikuar kundër derdhjeve të padëshiruara dhe printim me lazer të tasteve që nuk mund të fshihen. Mausi, i cili është pjesë përbërëse e këtij seti, ofron një lidhje të qëndrueshme 2.4 GHz që funksionon në një distancë prej 10 - 15 metra. Qëndrueshmëria e butonave të saj, të cilët duhet të përballojnë të paktën 5 milionë klikime, dëshmon gjithashtu se është cilësor. Rezolucioni i sensorit optik është i rregullueshëm midis 1000, 1600 dhe 2000 DPI. Ky maus ergonomik me një dizajn që nuk rrëshqet kalon automatikisht në modalitetin e fjetjes pas 0.2 sekondash pasiviteti. Ndërfaqja: brezi wireless 2.4 GHz për lidhje deri në një distancë prej 15 metrash, përdor një marrës nano USB.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit