Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Jakne pune Yato

Kodi i produktit: 
PM_JYP1SMI6

20.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Jakne pune YT-8023 me tetë xhepa, mëngë të ndashme, ajrim nën sqetull dhe stoli të shumta shtesë prej pëlhure rezistente ndaj gërryerjes në zonat më të cenueshme. Pëlhura kryesore është një përzierje pambuku dhe poliesteri në përmasat e duhura. Kjo zgjidhje ju lejon të përdorni forcat e të dy materialeve, duke përfshirë mbajtje e mirë e nxehtësisë dhe rritje e rezistencës ndaj grisjes.

Materiali: 35% pambuk, 65% poliester

pesha: 275 g / m²

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit