Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Oferta 4: Mikrovalë Vivax MWOB-2020G G, Furrë elektrike Vivax BO-658FXHTD G , Pllakë elektrike Vivax BH-042VC & Aspirator VIVAX CHO-60PT070A B

Kodi i produktit: 
PM_Z49L4MUW

569.00 

(-19%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mikrovalë Vivax MWOB-2020G G

Fuqi dhe kapacitet të lartë, në këtë mikrovalë ju do ta ringrohni ose do të bëni pjatën tuaj të preferuar në një çast. Pavarësisht nëse dëshironi të gatuani, ngrohni, shkrini ose skuqni, me funksionin e nisjes së shpejtë nuk ka më pritje të gjata për përfundimin e mikrovalës. Ai përmban gjithashtu një Timer, kështu që ju mund të prisni përfundimin e programit në qetësi, pa frikë se ushqimi do të digjet.
Karakteristikat themelore
Fuqia [W]: 1250
Vëllimi i furrës [l]: 20
Ekrani LED: Po
Kontrolli i funksionit: Dixhital
Funksione shtesë: Funksioni i shkrirjes, Shkrirja sipas peshës së përbërësit, Sinjali i përfundimit të gatimit, Bllokimi i sigurisë për fëmijët
Fuqia e skarës [W]: 1000
Lartësia (cm): 38.2
Gjerësia (cm): 59,5
Thellësia (cm): 34.35
Karakteristika te tjera
Ngjyra: E zezë

Furrë elektrike Vivax BO-658FXHTD G

Edhe më e fuqishme, furra me 8 programe do të sjellë çdo pjatë në perfeksion! Përveç programit klasik të ngrohjes së ngrohësit të sipërm dhe të poshtëm, ekziston edhe funksioni "Grill" i përdorimit të furrës si dhe ngrohja e furrës me ventilator. Butonat janë në sistemin "push", gjë që e bën furrën elegante dhe të rafinuar.

Fuqia e furrës (V): 240
Vëllimi i furrës (L): 65
Lartësia (cm): 57.5
Gjerësia (cm): 59,5
Thellësia (cm): 59.5
Numri i funksioneve të pjekjes: 8
Mënyra e menaxhimit: Dixhitale
Ekran LED: Po
Funksioni ECO: Po
Karakteristika te tjera
Klasa e energjisë: A

Pllakë elektrike Vivax BH-042VC

Pesha (kg): 9.6
Lloji i pllakës: Qeramike
Lloji i menaxhimit: Dixhital
Gjerësia (cm): 59
Gjatësia (cm): 52
Nivelet e rregullimit të fuqisë: 9
Funksionet shtesë: Bllokimi për fëmijë
Karakteristika te tjera
Funksioni i kohëmatësit: po

Aspirator VIVAX CHO-60PT070A B

Motori (W): 70
Gjerësia (cm): 60
Lartësia (cm): 22.8
Thellësia (cm): 47.2
Ngjyra: E zezë
Klasa e energjisë: A

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Modeli

Vivax

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Pranverore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit