Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sfungjer për grim Lovely Delicious Strawberry

Kodi i produktit: 
PM_J7F9XAEF

4.98 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sfungjer i kuq për grim perfekt për të aplikuar të gjitha llojet e produkteve në fytyrë. Falë formës së tij të lotit ju mund të arrini në vendet më të komplikuara në fytyrë siç është zona e syrit. Perfekte për aplikimin e produkteve kremoze ose pluhur. Mund ta përdorni të lagur ose të thatë dhe do të arrini rezultate të jashtëzakonshme në lëkurë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit