Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shampo i thatë Batiste Nice Ever Bloom, 200 ml

Kodi i produktit: 
PM_51T7FUNA

4.50 

(-8%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Shampo i thatë për flokë është i përshtatshëm për udhëtime dhe në situata ku nuk keni kohë për të larë flokët me ujë. Ai ngjall flokët e yndyrshëm, i lë ato të freskëta dhe me erë të këndshme. Aplikohet lehtë dhe shpejtë. Produkti nuk është testuar në kafshë. Para përdorimit, shkundni dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në flokët tuaj nga një distancë prej 30 cm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit