Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shampo për flokë të ngjyrosur Inebrya Ice Cream No-Yellow, 300 ml

Kodi i produktit: 
PM_73D8T98T

5.22 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Shampo Ice Cream No-Yellow është dizajnuar enkas për pastrimin e flokëve të zbardhur dhe gri. I jep flokëve një pamje natyrale, si dhe me efikasitet pastron kokën dhe flokët. Produkti është formuluar me proteina të mëndafshit dhe ektrakte nga rrushi i shtypur, përbërje kjo shumë ushqyese, e cila shkëlqen dhe zbut flokët e lyer me nuanca të hapura. Ka aromë të këndshme, shumë i pëlqyer nga femrat.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit