Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sharrë 300mm me mbajtës

Kodi i produktit: 
PM_O3SI3FBH

15.25 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sharrë TOPEX me një gjatësi tehu 300 mm.Tehu është bërë prej çeliku të ngurtësuar me cilësi të lartë. Dhëmbë efikasë 9 dhëmbë për inç për funksionimin e përmirësuar të mjetit. Doreza plastike ergonomike mundëson udhëzime precize dhe veshja jo-rrëshqitëse parandalon rrëshqitjen e mjetit nga dora, duke siguruar kështu komoditet të lartë në punë. Një kuti e dedikuar lejon prerjen në një kënd prej 90 ose 45 gradë.

Më shumë informata

Modeli

Topex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit