Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sharrë elektrike 600 w Graphite

Kodi i produktit: 
PM_RX45AJW8

48.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një sharrë me cilësi të lartë nga GRAPHITE me fuqi 600 W, i projektuar për prerje të saktë dhe të shpejtë të metaleve, drurit dhe plastikës me një trashësi prej 8 deri në 65 mm. Ka 6 gradë të kontrollit të shpejtësisë i lejon pajisjes të arrijë në mes 500 dhe 3000 goditje për minutë. Sharra me izolim të klasës II garanton prerje të saktë në një kënd nga 0 ° deri në 45 ° në të djathtë dhe të majtë. Ajo ka funksionin e rregullimit 3-hapës të madhësisë së lëvizjes së lëkundjes dhe përshpejtimin e funksionit të prerjes. Fleta e pllakave (18 mm pllakë) është siguruar me një mbulesë transparente të bërë nga polikarbonate të qëndrueshëme. Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE. Fuqia: 600 W Tensioni i vlerësuar: 230 V ~ 50 Hz Numri i goditjeve është: 500 – 3000 / min Këndi i devijimit nga vertikali prej 45 gradë Kapaciteti maksimal i prerjes në dru: 65mm, në çelik: 8mm Pesha – 1.8 kg

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit