Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

SHENIME MBI NJE PLANET NERVOZ

Kodi i produktit: 
PM_FM5SA4HE

8.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Po sikur mënyra që ne jetojmë të jetë e projektuar që të na bëjë të ndihemi të trishtuar? Dhe po sikur të gjendej një mënyrë për të shpëtuar prej saj? Një libër i ngrohtë, bujar dhe i thellë i cili flet për komplikimet e njerëzimit modern. Haig është një nga shkrimtarët më të rëndësishëm të kohës sonë. ‘Mos ndoshta kjo bota moderne ndikon në mendjet tona? Haig ndan me lexuesit e tij përgjigje të cilat dalin nga këndvështrime të ndryshme. Është vërtetë një libër magjepsës’ Viti:2019 Faqe: 336 Autori: MATT HAIG

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “SHENIME MBI NJE PLANET NERVOZ”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit