, ,

SHISHE TERMOSI 0,50 L WITH GLASS

Disponueshmëria:

Ka stok


13.50 

Ka stok

Krahasoni

Shishe alumini termike

100% e ripërdorshme dhe e riciklueshme

Nuk shkon në ngrirje

Produkt i krijuar për të përmbushur të gjitha nevojat

SKU: PM_H73O18J3 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “SHISHE TERMOSI 0,50 L WITH GLASS”

Nuk ka ende komente.