Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shishe termosi - 0,75 L WITH GLASS

Kodi i produktit: 
PM_K24VOPXK

18.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Enë termike Gio’Style janë perfekte për të transportuar pije, duke ruajtur aromën dhe temperaturën e tyre edhe larg shtëpisë.Versioni me kupë ju lejon të përdorni kupën si gotë.

0,75L: Ø 6,8 × 29,4 cm

Më shumë informata

Modeli

Ordinet & GioStyle

MADHËSIA E GOMËS

GJËRËSIA E GOMËS

LARTËSIA E GOMËS

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit