-28%
, , ,

Shkallë për pishinë Intex 28065

Disponueshmëria:

Ka stok


39.90  55.65 

Ka stok

Krahasoni

Shkalla Intex 28065 është projektuar për të gjithë ata pishina vetë-mbështetëse mbi tokë ose me një strukturë tuba, të cilat kanë një lartësi muri prej 1.07 metrash.

Korniza e shkallëve është bërë prej çeliku me një fund ekstra të galvanizuar që e bën atë të fortë por të lehtë dhe që ndihmon në parandalimin e korrozionit të strukturës në mënyrë efektive dhe të qëndrueshme.

Materialet e përdorura janë të gjitha me cilësinë më të lartë dhe hapat, 3 për një anë, janë të qëndrueshme nga goditja dhe jo-shqip për të garantuar sigurinë si ngritja ashtu edhe zbritja. Shkallët e pishinës Intex janë plotësisht funksionale me strukturën e jashtme të shkallëve të kësaj shkalle në veçanti të lëvizshme për siguri të shtuar në rast të pranisë së fëmijëve në zonën e pishinës.

Përmasat: 107cm (lartësia)

Struktura në çelik të galvanizuar

Numri total i hapave 6

SKU: PM_5W6877G6 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Shkallë për pishinë Intex 28065”

Nuk ka ende komente.