Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shkëlqyes për buzë Photoflash –Glow Color 140

Kodi i produktit: 
PM_HQM44DG7

8.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Buzët tërheqëse për syrin me një prekje të vetme me Pierre Cardin Cosmetic Photoflash Lip Gloss Glow Color Edition product Produkti i make-up Photoflash Lip Gloss, në të cilin do të ndjeni menjëherë ndryshimin e Pierre Cardin Cosmetic, do të kombinohet me nuancat e purpurta verbuese dhe buzët do të kenë një pamje joshës. Ju mund të aplikoni produkte Pierre Cardin Cosmetic Photoflash Lip Gloss Glow Color Edition, arkitekt i një pamje të fortë dhe të ndritshme, ose drejtpërdrejt në buzët tuaja ose në buzëkuqin tuaj. Shkëlqim për buzët kozmetike Cardin

Ruan qëndrueshmërinë dhe freskinë e saj në buzët tuaja. Për buzët tërheqëse me ngjyra, të lëmuara, me shkëlqim dhe me lagështirë me intensitet ... Komoditet maksimal me strukturën e tij të lehtë që zbatohet lehtë dhe nuk krijon një ndjesi të rëndë në buzë. Testuar dermatologjikisht.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Shkëlqyes për buzë Photoflash –Glow Color 140”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit