Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shkumë pastruese Clarins 150 ml

Kodi i produktit: 
PM_BSC6HNBA

18.88 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një shkumë e lehtë, pastruese, pastruese për të gjitha llojet e lëkurës - me bimë alpine pastruese të mbillura nga ferma jonë, Le Domaine Clarins, dhe shkumëzimi i natyrshëm nga Saponaria Organike e  - e cila lejon që formula të jetë pa sapun dhe pa SLS - butësisht dhe në mënyrë efektive largon papastërtitë, përbërjen e tepërt dhe ndotjen. Formuluar me ekstrakt butësisht eksfoliant tul Tamarind, një burim natyral i AHAs, për të eleminuar qelizat e vdekura që bllokojnë poret, duke e lënë lëkurën të ndihet e pastër, rrezatuese dhe e freskuar.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit