Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Xhel Dushi - Lost Heaven 400ML

Kodi i produktit: 
PM_9V9418XE

5.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lost Heaven Shower Gel është një formulë e pasuruar me vaj hidratues Baobab që rinovon dhe pastron butësisht lëkurën tuaj! Ky xhel freskues dushi është i pasuruar me Glicerinë & Vitaminë E me veti ushqyese dhe me aromën e saj tropikale, ju lejon të kapni momentin e veçantë që do t'ju bëjë të ndiheni në parajsë.

Detaje të Produktit: Xhel Dushi freskues i balancuar dhe freskues i pH të Qiellit të Humbur me Vitaminë E - 400 ML

Sugjerimi i përdorimit: Hidhni çdo sasi xheli dushi në lëkurën tuaj ose fibra, pastroni dhe lani trupin tuaj me shumë ujë pas larjes.

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit