Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shpërndarës i rrjetit Wifi RTB-RBCAPGI-5ACD2ND-XL

Kodi i produktit: 
PM_X2OUCXT5

125.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

MikroTik cAP XL ac Pika e hyrjes për montim në tavan me bandë me rreze të gjatë 802.11ac. Pajisja në vetvete është mjaft e hijshme - profili i ulët tërheq më pak vëmendje sesa një detektor tymi. Klientët, të ftuarit ose kolegët tuaj as nuk do ta vënë re atë. Por ata patjetër do të vërejnë lidhjen e shpejtë pa tela të ndezur në të gjithë ambientet.

Dizajni i ri përmban një antenë më të madhe me fitim të lartë, ndjeshmëri më të lartë dhe një reflektor të integruar. Këto përmirësime lejojnë rritjen e zonës së mbuluar deri në 100%, krahasuar me modelet e mëparshme cAP!

Radioja pa tel me bandë të dyfishtë, me zinxhir të dyfishtë 2.4 dhe 5 GHz siguron një mbulim të fortë në 360 gradë rreth tij, kështu që nuk duhet të shqetësoheni aq shumë për vendosjen e pajisjes. Vendosja e tij në tavan eliminon shumë probleme të përthithjes së sinjalit, si për shembull bllokimi i sinjalit nga televizorët e mëdhenj, muret e kabinave metalike në zyrat me hapësirë ​​të hapur etj.

Edhe pse radio mbështet modalitetin përsëritës, dy portat Gigabit Ethernet ju japin mundësinë të zgjeroni rrjetin tuaj me kabllo, edhe nëse kërkohet energji PoE: cAP XL ac mbështet hyrjen 802.3af/at PoE në portën e parë dhe daljen pasive PoE (deri në 57V) në portin e dytë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit