Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shpojse elektrike 600W,pa kyç 13mm

Kodi i produktit: 
PM_PVVR3E7X

38.87 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Stërvitje me ndikim 600 W VERTO me bllokues vetë-shtrëngues 13 mm, i cili siguron montim të shpejtë të stërvitjes. Stërvitja ka funksionin e shpimit. Fuqia prej 600 W bën të mundur shpimin e vrimave me diametër deri në 20 mm në dru, 13 mm në beton dhe 10 mm në çelik. Stërvitja është e pajisur me kalimin e drejtimit të rrotullimit djathtas / majtas, ka një mundësi të rregullimit të hapit të shpejtësisë, dhe gjithashtu butonin e një mënyre të vazhdueshme të punës. Pajisur me një kabllo të gjatë rryme që siguron funksionimin e lirë të mjetit. Doreza ergonomike rrit komoditetin dhe sigurinë e punës.

Më shumë informata

Modeli

Verto

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit