Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shtrat Travel Bebe Stars, krem + kaltert, 808-182

Kodi i produktit: 
PM_7ON4Z7H8

80.00 

(-11%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Është një shtrat i rehatshëm, praktik dhe thelbësor me 2 nivele që i ofron fëmijës tuaj hapësirë ideale për të shijuar ëndrrat e ëmbla.
  4 butonat anash lejojnë hapjen dhe mbylljen e strukturës. Ka një dyshek të mbushur dhe një çantë për transport
  Dy faqet më të gjata kanë një vrimë në rrjetë të imët për ajrim të përsosur dhe pamje më të mirë
  Një zinxhir anësor më i shkurtër, i cili mund të hapet për të lejuar fëmijën të largohet në mënyrë autonome nga shtrati dhe të lejojë nënën të përgatisë më shpejt krevatin.
  Përfshini rrjetën e mushkonjave
  Përfshi ndërruesit
  Përfshi çantën e transferimit
  Ideale nga lindja deri në 4 vjet
  Standardet evropiane EN 716

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit