Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shtrat udhëtimi për fëmijë Lollipop, i kaltër

Kodi i produktit: 
PM_71CXG2MJ

55.00 

(-21%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Krevati i udhëtimit Lollipop është jashtëzakonisht kompakt, zë pak hapësirë ​​dhe është shumë i lehtë për t'u mbajtur. Pra, kudo që të shkoni, mund ta merrni krevatin me vete. Për lehtësi më të madhe për prindërit, kompleti përfshin një çantë që mund ta ruani në bagazhin e makinës suaj. Krevati ofron siguri dhe rehati për një gjumë të ëmbël dhe të pazgjuar për fëmijën tuaj. Dritaret e mëdha rrjetë ju lejojnë të monitoroni fëmijën tuaj në çdo kohë. Dhe për më shumë rehati, krevati është i disponueshëm me një dyshek 1,5 cm të trashë.Dimenzionet 120x60cm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Modeli

Moni

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Shtrat udhëtimi për fëmijë Lollipop, i kaltër”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit