Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Silvester Stalone

Kodi i produktit: 
PM_CB6QDD3W

5.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një kraharor i zbuluar dhe i fuqishëm, muskuj të tendosur, një automatik në duar dhe rripi i lidhur në kokë, të paktë do të ishin ata që në këtë përshkrim nuk do të njihnin njërin nga kinoheronjtë kryesorë të dhjetëvjeçarëve të fundit, Rambon.          -Viti I botimit: 2006      -Faqe:175   - Autori:Ulli Weiss

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit