Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Skrab për trup Bisou Bio MonoLove Strawberry - Sicilia, 250 ml

Kodi i produktit: 
PM_NBVOZZPC

6.49 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Skrabi për trup ka luleshtryshe, vaj kajsie, vaj hidrokarboni dhe vitaminë E. Luleshtrydhja mbush lëkurën me energji dhe e lëmon atë. Vaji i kajsisë hidraton lëkurën e thatë. Vaji i hidrokarbonit është një antioksidant natyral me origjinë bimore. Vitamina E forcon dhe rrit elasticitetin.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit