Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Skuter elektrik JOYOR F1 350W

Kodi i produktit: 
PM_U2DWY2OG

306.40 

(-39%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Skuter elektrik Joyor F1 350W

Pavarësisht nëse jeni duke u takuar me miqtë ose thjesht duke udhëtuar nëpër lagje, do të ndjeni emocionin e jashtëzakonshëm me shpejtësi deri në 35 km në orë.

Joyor ofron një përvojë të mahnitshme për sa i përket sigurisë, udhëtimit dhe cilësisë!

Skuteri elektrik  Joyor F1 është lehtë i palosshëm dhe është i pajisur me drita LCD para dhe prapa.

Lëviz me një motor 350 W dhe arrin në distancë deri 25 km me një karikim të plotë.

Skuteri elektrik Joyor F1 është jashtëzakonisht i lehtë, ekonomik dhe i shpejtë.

Modeli F1
Bateria 36V7.8ah
Distanca 20-25 km
Shpejtësia maksimale 35 km/h
Motori 350 W
Ndriçimi: para dhe prapa
Goma 8 inch
Ngarkesa maksimale 120 kg
Koha e karikimit 4-6 H
Pesha neto 12.9 kg

 

https://www.youtube.com/watch?v=iYvWCS6jkCw

Më shumë informata

Modeli

Joyor

PRODHUESI

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit