Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

SmartWatch Vivax, i zi

Kodi i produktit: 
PM_2DM84SXW

37.50 

(-37%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Rezistenca ndaj ujit: IP68
Pesha: 34 g
Ekran me ngjyra: Po
Rezolucioni i ekranit: 240 x 240 px
Përdoret me aplikacionin Da Fit
24 orë matja e temperaturës së trupit
Duke lidhur smartphone-in tuaj me një byzylyk fitnesi Vivax mund të mbani shënim thirrjet dhe mesazhet që merrni.
Monitorimi i rrahjeve të zemrës
Regjistrimi i kilometrazhit

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit