Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sopat 3900 g me bish fiberglass 2700 gr

Kodi i produktit: 
PM_PTVN5UN7

36.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sëpata e markës Verto me një peshë prej 2700 g dhe një peshë totale prej 3900 g. Projektuar kryesisht për kopsht dhe punë pyjore. Doreza është bërë nga tekstil me fije qelqi, një material që është jashtëzakonisht rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës, lagështisë dhe dëmtimeve mekanike, gjë që rrit qëndrueshmërinë e sëpatës. Forma e re, ergonomike e dorezës e bën punën me mjetin më të rehatshme.

Më shumë informata

Modeli

Verto

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit