Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sopatë 620 G, 410G, Fiberglass 14"

Kodi i produktit: 
PM_O2WE49M9

14.00 

(-30%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sopatë universale VERTO me peshë 620 g dhe gjatësi totale 365 mm. Qëlluar kryesisht për punët e kopshtit dhe pyjeve. Mavijosja 410 g ka një shtresë PTFE për tu mbrojtur nga korrozioni. Teh i fortë me rezistencë të lartë ndaj shfarosjes.

Doreza është bërë nga tekstil me fije qelqi, një material jashtëzakonisht rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës, lagështisë dhe dëmtimeve mekanike, gjë që rrit forcën e sëpatës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Sopatë 620 G, 410G, Fiberglass 14"”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit