Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Spërkatëse për kopsht deri 336 m2, 16 vrima

Kodi i produktit: 
PM_ZTY7YF41

13.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Spërkatësi lëkundës VERTO është bërë nga një plastikë e qëndrueshme, rezistente ndaj thyerjes dhe shkatërrimit, mundëson lotim të përshtatshëm të sipërfaqeve deri në 336 m2.

16 hundë spërkatëse drejtojnë avionët e ujit mbi një zonë drejtkëndëshe.

Spërkatësi ka një rregullim të thjeshtë të intervalit të spërkatjes.

Seti përfshin një gjilpërë për zhbllokimin e hundëve.

Marka: VERTO

Materiali i paketimit: xhaketë pluhuri (kartoni)

Lloji i mjetit të kopshtit: Spërkatës lëkundës

Numri i pjesëve në set: 1 copë

Diametri i zorrës së lidhjes: 1/2 "- 3/4" inç

Numri i grykave spërkatëse: 16 copë

Sipërfaqja e spërkatur: 336 m2

Përfshihen hundët për pastrimin e gjilpërave: Po

Përmasa bruto (Gj x H x L): 12,60 x 6,30 x 42,50 cm

Pesha: 0,39 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit