Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

SPREJ FYTYRE WIBO FIXING

Kodi i produktit: 
PM_8NB41K36

4.10 

(-47%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Spërkateni për të rregulluar përbërjen.

Falë një formule të lehtë, ajo spërkatet pa ndonjë efekt ngarkues.

Rregullon sebumin e tepërt në lëkurë.

Llak është krijuar për të mbajtur përbërjen tuaj të përsosur gjatë gjithë ditës dhe për ta mbrojtur atë nga nxehtësia, lagështia, era ose të ftohtit

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

WIBO

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “SPREJ FYTYRE WIBO FIXING”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit