Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sprej për ngjyrosje të flokëve Retouch Magic 1 Noir

Kodi i produktit: 
PM_BSK6QMBZ

7.40 

(-18%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Llak i rritjes nga L'Oreal do t'ju ndihmojë të kaloni kohën deri në vizitën tuaj të ardhshme në sallonin e flokëve. Ky llak do të mbulojë rritjen në një sekondë, edhe nëse keni flokë gri. Formula e pasur me pigmente përshtatet në mënyrë harmonike me gjatësinë e flokëve dhe mund të përdoret çdo ditë. Llak është rezistent ndaj kushteve të motit, modelimit të flokëve dhe djersës, thahet shpejt dhe është i qëndrueshëm deri në larjen tjetër të flokëve.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Magic Retouch

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Sprej për ngjyrosje të flokëve Retouch Magic 1 Noir”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit