Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Syze Lee Cooper LC1011.C2

Kodi i produktit: 
PM_2T36EEE2

39.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Syze dielli origjinale nga brendi i njohur anglez LEE COOPER

Kualiteti i lartë i xhamave si dhe punimi preciz i kornizës i bënë syzet Lee Cooper tejet të rehatshme dhe të përshtatshme për vënje të gjatë, pa shkaktuar lodhje apo irritim të syve

Të gjitha syzet LEE COOPER prodhohen me standarde të larta botërore dhe kanë cilësi të lartë ndërsa ofrohen me çmime të volitshme dhe promovuese.

Syzet vijnë me kuti origjinale nga LEE COOPER si dhe lecken për pastrim.

Më shumë informata

Lloji i produktit

Syze

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit