Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Tablet Lenovo Tab M7 3rd Gen

Kodi i produktit: 
PM_8U6JCT37

114.00 

(-17%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Tablet për të gjithë familjen, kjo është gjenerata e tretë Lenovo Tab M7 LTE. Është shoqëruesi i përsosur për argëtimin tuaj në një dizajn kompakt me një mbulesë metalike të pasme për kontroll të klasit të parë dhe të rehatshëm.Tableti Lenovo Tab M7 3rd Gen LTE përdor një procesor 4-bërthamor MediaTek MT8166 me një frekuencë prej 2 GHz, i cili mbështetet nga 2 GB RAM. Ekrani 7 " IPS ka një rezolucion prej 1024 x 600 piksele. Sistemi, të dhënat dhe aplikacionet kanë 32 GB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet me kartë memorie microSD. Një palë kamera lejojnë komunikim online me miq ose regjistrim video dhe marrje fotografish (para 2 Mpx dhe pas 2 Mpx).Falë marrësit të integruar GPS / Glonass, është gjithashtu i përshtatshëm për navigim. Sigurisht, ekziston një lidhje wireless WiFi ac dhe në këtë rast gjithashtu mbështetet rrjetet celulare LTE të cilat do të sigurojnë që jeni gjithmonë në kontakt. Ekziston edhe një lidhje wireless Bluetooth 5.0, ndërfaqe micro USB dhe dalje audio 3.5 mm. Pajisja është e pajisur me një bateri të integruar me një kapacitet prej 3850 mAh. Edicioni i sistemit operativ Android Go është i instaluar paraprakisht.

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shteti

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Shporta ime

  Nuk ka produkte në shportë.

  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit