Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tastierë Bluetooth SBOX BT-05

Kodi i produktit: 
PM_Z4UG91KW

16.90 

(-11%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Tastierë Bluetooth për Smartphone, Tablet, PC, Mac, TV Smart etj.
Bluetooth 3.0
3 në 1: Android, Windows dhe iOS
Dizajn ultra i hollë
Paraqitjet e disponueshme: CRO/YU, SHBA
Materiali: ABS
Përmasat: 28.4 x 12 x 2.1 cm
Pesha: 280g
Fuqia: 2 x bateri AAA
Modaliteti automatik i kursimit të energjisë për të zgjatur qëndrueshmërin e baterisë
Mbështet PC bazuar në sistemet operative: Windows XP, Windows 7, Vista, iOS dhe Android.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit