Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tastierë Gaming eShark,mekanike, RGB, ESL-K1 Kodachi

Kodi i produktit: 
PM_QYA3TO76

73.00 

(-27%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Tastierë ESL-K1 Kodiachi nga E-SharkI është tastierë mekanike tejet elegante e dizajnuar për përdorim të lehtë. Shijojeni komoditetin, shtypjen e shpejtë si dhe ndërrimin e shpejtë mes tastesh. Është i përshtatshëm me kompjuter të thjeshtë.

Tastiera TKL e krijuar posaçërisht për një ndjesi premium gjatë lojrave. Tastet Mekanikë Linear Outemu të Kuq dhe Ndriçimi RGB janë vetëm disa nga tiparet që do të rrisin përvojën tuaj të lojrave dhe do ta sjellin atë në tjeter nivel

RGB për secilin buton
Secili buton mund të vendoset në cilindo prej 16.8 milion ngjyrave nga spektri RGB. Përshtatja mund të bëhet në softuerin Kodachi.

Butona shtesë
Disa Butona janë më të rëndësishëm se të tjerët. Ndryshoni WASD tuaj në ngjyrë jeshile ose të kuqe dhe tregoni sa të veçanta janë ato!

Butona mekanikë të kuq
Për ata që preferojnë një tingull më pak të fortë 'klikimi', Kodachi vjen me Outemu Red Linear Switches që ndryshohen lehtë me një mjet të veçantë të dhënë në pako. Butonat e kuq kanë një forcë aktivizimi prej 70g.

4 butona blu shtesë
Ju akoma dëshironi që 'klikoni' më fort në disa prej çelësave tuaj? 4 çelësa shtesë blu po ju presin në kuti. Vegla e heqjes së butonit është përfshirë gjithashtu.

Me softuerin Kodachi ju mund të zgjidhni një nga efektet e dritës së para-ngarkuar ose të vendosni ngjyrën tuaj të preferuar nga spektri RGB. Per-Key RGB është gjithashtu në dispozicion.

Butonat: OUTEMU mekanik - i kuq (me 4 blu shtesë)
Numri i butoneve: 87
Paraqitja: US
Jetëgjatësia: 50 milion herë
Drita e pasme: RGB me 16.8 milion ngjyra të personalizueshme
Anti-Ghosting: 87 butona
Ngjyra: E zezë
Interface: USB 2.0
Gjatësia e kabllit: 2m - Shkëputet
Pesha: 1015 g
Përmasat (mm): 358x152x35

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Tastierë Gaming eShark,mekanike, RGB, ESL-K1 Kodachi”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit