Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Te Fshehtat E Librit Engjej Dhe Djaj

Kodi i produktit: 
PM_LHUV7X4B

8.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sa i besueshëm është rindërtimi që i bën Brown-i historisë për reagimin e konklavës pas vdekjes së papës? Kush është varrosur vërtet nën varrin e Shën Pjetrit, kryepriftit të parë? Ndiq gjurmët e Të Përndriturve Shëtit nëpër mijëra rrugët e Romës Hyr nëpër dhomat e mbyllura të konklavës Kalo edhe një herë nëpër faqet e Dan Broën-it duke ecur nëpër simbole e nëpër engjëjt e Berninit. Miliona lexues të librit duan të ndajnë faktin nga trillimi. Seria e Sekreteve ndan realen nga imagjinata, mesazhet e enkriptuara, historitë konspirative, mesazhet e koduara në veprat e famshme të artit, shoqëritë sekrete dhe njohuritë mistike. Të fshehtat e Engjej dhe djaj është një lexim që nuk duhet humbur nga të gjithë ato që janë të apasionuar pas historive mistike të Dan Broën- Engjëj dhe Djaj dhe Kodi i Da Vincit.          -Viti I botimit: 2007      -Faqe:384   - Autori:Dan Brown

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Te Fshehtat E Librit Engjej Dhe Djaj”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit