Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Te Mos Festosh Krishtlindjet

Kodi i produktit: 
PM_N2E58I3C

7.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mendoni si mund të jetë një vit pa Krishtlindjet: pa dyqanet plot me njerëz, pa festën e mërzitshme, pa tortat me fruta dhe dhuratat. Pikërisht këtë kishin ndër mend Luter dhe Nora Kranku, kur vendosën që të paktën një herë të vetme t 'i shmangnin të gjitha këto. Shtëpia e tyre në Hemlok do të ishte e vetmja pa Plakun e Krishtlindjeve në çati; nuk do të organizonin festën e tyre të përvitshme, madje nuk do të blinin as pemën e Krishtlindjeve. Nuk do të kishin nevojë për një gjë të tillë, pasi më 25 dhjetor ata do të nisnin lundrimin nëpër Karaibe... Një përrallë klasike për kohët moderne. Romani sjell një këndvështrim gazmor të gjurulldisë dhe emocioneve, që bëhen pjesë e kësaj feste tradicionale.           -Viti I botimit: 2005      -Faqe:206   - Autori:John Grisham

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Te Mos Festosh Krishtlindjet”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit