Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

TELEVIZOR PHILIPS 43PFS6855/12 | 43" LED FULL HD SMART TV SAPHI

Kodi i produktit: 
PM_LNO44SJI

429.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Modeli i Produktit TELEVIZOR PHILIPS 43PFS6855/12 | 43" LED FULL HD SMART TV SAPHI
Madhësia e ekranit 43" - 108 cm
Tipi i panelit LED
Tiparet e fotografisë Pixel Plus HD. HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma)
Rezolucioni Full HD - 1920 x 1080p
Indeksi i përformancës së fotografisë 500 PPI
Smart TV PO
Sistemi Operativ Saphi
Tiparet e smart TVs Quad Core, App Store, Browse, SimplyShare, Miracast, HbbTV
Wifi PO
Tiparet e zërimit Output power (RMS) 20W, 5 Band Equalizer, Auto Volume Leveller, Clear Dialogue, Dynamic Surround, Night mode
Tipare tjera Auto switch-off timer, Eco mode, Picture mute (for radio)
Portet HDMI , USB, CI+, LAN, Satellite Connector, Headphone out, RF in, Optical, Service connector
Gjerësia 96.96 cm
Lartësia 59.42 cm
Thellësia 7.80 cm

SAPHI është një sistem operativ i shpejtë dhe intuitiv që e bën Philips Smart TV-në tuaj një kënaqësi të vërtetë për t’u përdorur. Gëzoni cilësi të shkëlqyeshme të figurës dhe qasje me një buton në një menu të qartë të bazuar në ikona. Përdorni televizorin tuaj me lehtësi dhe shpejt kaloni te aplikacionet e njohura Philips Smart TV duke përfshirë YouTube, Netflix dhe më shumë.
Motori Philips Pixel Plus HD optimizon cilësinë e figurës për të ofruar imazhe të freskëta me kontrast të bukur. Pra, nëse jeni duke transmetuar në internet ose duke shikuar TV kabllor, do të shijoni imazhe më të mprehta me të bardhë të ndritshëm dhe të zezë më të thellë.

Cilësi e shkëlqyeshme e fotos për lojëra. Vonesë e ulët hyrëse 20 ms përmes lidhjes HDMI.

Përmirësoni përvojën tuaj të lojrave. Zhytuni në lojë.

Falë shikimit më të mirë në dhoma të errëta dhe ritmeve më të mira të rifreskimit.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit