, ,

TERMOS 10.75 L

Disponueshmëria:

Ka stok


16.80 

Ka stok

Krahasoni

Është e pajisur me një dorezë për transport të lehtë, ka një kapacitet prej 10,75 litra dhe ka performanca deri në maksimum 16 orë.

Dimenzionet: 26.5x28x40 cm

Pesha: 1.81 Kg

SKU: PM_85Q82895 Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “TERMOS 10.75 L”

Nuk ka ende komente.