Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Termos Yellow + ERMETICO 1L

Kodi i produktit: 
PM_YQ8N97Q7

29.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Eshte frigoriferi i ri që është ndërtuar për raportin më të mirë hapësirë ​​/ Mbushje / transportueshmëri.E pajisur me një izolim të bërë nga polisterol.Ka një kapacitet maksimal prej 29.5 litra dhe mund të mbajë deri në 18 kanaçe.

Dimenzionet: 41×27.5×40 cm

Pesha: 2.97 Kg

Më shumë informata

Modeli

Ordinet & GioStyle

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit