Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tete Malet..

Kodi i produktit: 
PM_F8GVQPSY

5.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Fati çfarëdo qoftë, banon në malet që kemi sipër kokës” “Mund të thuhet se kam filluar ta shkruaj këtë histori kur isha fëmijë, sepse është një histori që më përket ashtu siç më përkasin kujtimet e mia. Gjatë këtyre viteve, kur më pyesin se për çfarë flet u përgjigjem gjithnë: për dy shokë dhe një mal.Po flet pikërisht për këtë gjë”.          -Viti I botimit: 2018      -Faqe:232   - Autori:Paolo Cognetti

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Tete Malet..”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit