,

Tete Malet..

Disponueshmëria:

Ka stok


5.50 

Ka stok

Krahasoni

Fati çfarëdo qoftë, banon në malet që kemi sipër kokës” “Mund të thuhet se kam filluar ta shkruaj këtë histori kur isha fëmijë, sepse është një histori që më përket ashtu siç më përkasin kujtimet e mia. Gjatë këtyre viteve, kur më pyesin se për çfarë flet u përgjigjem gjithnë: për dy shokë dhe një mal.Po flet pikërisht për këtë gjë”.          -Viti I botimit: 2018      -Faqe:232   – Autori:Paolo Cognetti

SKU: PM_F8GVQPSY Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Tete Malet..”

Nuk ka ende komente.