Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Thasë për fshesë iRobot set begs seria i

Kodi i produktit: 
PM_3CO9M8RL

19.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pastrues Robotik - me pastrues, për të sëmurët nga alergjia, për pastrim qilimash, qime kafshësh, antibakterial, ujë dhe pastrim kimik, për të gjitha llojet e dyshemeve, karikim automatik, sensor për zbulimin e shkallëve dhe dhoma të shumta vakumi, vëllimi i enës së pluhurit: 0,45l , 2 furça anësore, mund të ngjiten mbi pengesa deri në 1,8 cm, lloji i lundrimit: bazë, motor BLDC, lloji i kontrollit: aplikimi, lloji i pastrimit: furça, programe dhe heqje, lloji i karikimit: 4 orë, lloji i baterisë: Ni-Mh, koha e funksionimit: 100 min, niveli i zhurmës: 64 dB (A), aplikacioni celular, furça anësore, treguesi i plotë i çantës, moduli i heqjes me pëlhurë moping, shtojca e leckës, tekstili i pastrimit, baza e karikimit dhe rezervuari i ujit, ngjyra: gri

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit