, ,

Thekëse buke Sencor STS 6053VT, vjollcë

Disponueshmëria:

Ka stok


47.50 

Ka stok

Krahasoni

Lloji i Produktit: Toasters Prodhuesi: Sencor Garancioni (Muaj): 24 2 vende për të bërë dy feta (gjatësia 135mm) Dizajn metalik i avancuar Tre funksione në një: • Ngrohje • Anulimi i menjëhershëm i operacionit para përfundimit të kohës së caktuar • Shkrirja e produkteve të ngrira të bukës Kohëmatësi elektronik – 9 nivele temperature të thekjes Mbyllje dhe dalje automatike e fetes se bukës pas përfundimit të thekjes/shkrirjes. Mund të vendosni bukë të prerë në copa të vogla ose mund të vendosni edhe kroasant. Funksion i lartë i ngritjes për heqjen e lehtë të pjesëve më të vogla të bukës E lehtë për t’u pastruar (sirtari i thërrimeve mund të hiqet lehtësisht dhe mund të pastrohet.) Këmbëza që nuk rrëshqasin Hapësira e ruajtjes së kabllit të energjisë Gjatësia e kabllit të energjisë: 100cm Marrësi i energjisë: 1.000W Dimensionet (gjatësia x thellësi x lartësi): 278 x 170 x 190 mm Pesha: 1.3kg Tensioni dhe frekuenca: 220-240V, 50 / 60Hz Lartësia 19 cm Gjerësia 27,8 cm Thellësia 17 cm

SKU: PM_3832YXO7 Kategori: , , Etiketa: , ,
Modeli

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Thekëse buke Sencor STS 6053VT, vjollcë”

Nuk ka ende komente.