Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Thekëse buke SENCOR STS 6055RS

Kodi i produktit: 
PM_77S23UY2

42.50 

(-11%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Toasters Prodhuesi: Sencor Garancioni (Muaj): 24 2 vende për të bërë dy feta (gjatësia 135mm) Dizajn metalik i avancuar Tre funksione në një: • Ngrohje • Anulimi i menjëhershëm i operacionit para përfundimit të kohës së caktuar • Shkrirja e produkteve të ngrira të bukës Kohëmatësi elektronik - 9 nivele temperature të thekjes Mbyllje dhe dalje automatike e fetes se bukës pas përfundimit të thekjes/shkrirjes. Mund të vendosni bukë të prerë në copa të vogla ose mund të vendosni edhe kroasant. Funksion i lartë i ngritjes për heqjen e lehtë të pjesëve më të vogla të bukës E lehtë për t'u pastruar (sirtari i thërrimeve mund të hiqet lehtësisht dhe mund të pastrohet.) Këmbëza që nuk rrëshqasin Hapësira e ruajtjes së kabllit të energjisë Gjatësia e kabllit të energjisë: 100cm Marrësi i energjisë: 1.000W Dimensionet (gjatësia x thellësi x lartësi): 278 x 170 x 190 mm Pesha: 1.3kg Tensioni dhe frekuenca: 220-240V, 50 / 60Hz Lartësia 19 cm Gjerësia 27,8 cm Thellësia 17 cm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit