Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

THINK AND GROW RICH

Kodi i produktit: 
PM_6TX22JOA

12.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Zbuloni 13 parimet e fuqishme pas çdo historie të madhe suksesi Bestselleri i përjetshëm që përcakton formulën e Hills për suksesin e fitimit të parave. Pasi intervistoi mbi 500 nga burrat dhe gratë më të pasura të kohës së tij, ai zbuloi sekretin e pasurisë së madhe bazuar në nocionin se nëse mund të mësojmë të mendojmë si të pasurit, mund të fillojmë të sillemi si ata. Duke kuptuar dhe zbatuar trembëdhjetë hapat e thjeshtë që përbëjnë formulën e Hill-it, ju mund të arrini qëllimet tuaja, të ndryshoni jetën tuaj dhe të bashkoheni në radhët e të pasurve dhe të suksesshëmve    Viti I botimit:2019    Autori:NAPOLEON HILL     Faqe:320

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit